Golden Retriever
Výstavy 2003
 


MVP Trenčín Trenčín, 25.1.2003, Bauchal Gianfranco (I)
MVP Brno Brno, 8.2.2003, psi: Mgr. Hampl Milan (CZ), feny: MVDr. Janega Štefan (SK)
NVP Ostrava, 15.3.2002, Ing. Korda František
CVP NitraCanis Nitra, 22.3.2003, Ing. Antonovič Zdeněk (CZ)
MVP České Budějovice 27.04.2002, psi: Pasák František (CZ), feny: Mgr. Hampl Milan (CZ)
MVP Litoměřice Litoměřice, 26.5.2002, Dagmar Poláková
MVP Nitra Nitra, 7.6.2003, Elzbieta Chwalibóg (PL)
MVP Praha Praha, 14.6.2003, Anna Goldfusová
MVP Intercanis O Pohár střední a východní Evropy Brno, 28.06.2002, psi: Ing. František Korda, feny: MVDr. Josef Nosek

Špeciálna klubová výstava Retriverov Bratislava, 15.2.2003, Henric Fryckstrand (Švédsko) a MVDr. Janega Štefan (Slovensko) - puppy a dorost
RK: klubová - Telč, 11.05.2003, psi: Richard Edwards(GB), feny: Paula Edwards (GB), puppy a dorost: Anja Puumala (Finsko)
KCHLS: speciální - Třeboň 17.5.2003 psi: paní Rautala Eeava (Finsko), feny: Hana Ahrens (Rakousko)

 

  MVP Trenčín, 25.1.2003
rozhodčí: Bauchal Gianfranco (Itálie)

P S I
Třída dorostu
    VN1 - BACARDY of Dream Team
    VN2 - BRUCE of Dream Team
Třída mladých
    V1, CAJC - ARGO z Brdských luk
    V2 - BREN Scandinavia Finland
Mezitřída
    V1 - ARON my Golden Jewel
    V2 - BOB
    V3 - SOLIUM JOPLIN
Třída otevřená
    V1, CAC - BROSS od Zlatej stoky
    V2, r.CAC - ATHOS od Dívčího skoku
    V3 - DON Biele Karpaty
Třída pracovní
    V1, CAC, CACIB, BOB - BRIX z Dražovského hájku
    V2, r.CAC - ARAMIS od Dívčího skoku
    V3 - CESAR od Hradu Veveří
Třída šampionů
    V1, CAC, RES. CACIB - Ch.ALEX od Hradu Veveří
F E N Y
Třída dorostu
    VN - ASTA Bella Aurea
Třída mladých
    V1, CAJC - BEAUTY QUEEN Scandinavia Finland
    V2 - Timeless Golden AMY my LOVE
    V3 - ATIS Wish of the Dream
    V4 - A-MY Wish of the Dream
Mezitřída
    V1, CAC, CACIB - ANNA LEE Sneh Tatier
    V2, r.CAC - CHARMING SWEETY Golden Erinor
Třída otevřená
    V1, CAC - EDNA Zlabern
    V2, r.CAC - CONNIE od Hradu Veveří
    VD3 - ARTEMIS Angel of the Dreams
Třída pracovní
    V1, CAC, r.CACIB - INGA Biely agat
    V2, r.CAC - CITA z Dražovského hájku
    V3 - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V4 - BAILEY od Hradu Veveří
Třída šampionů
    V1, CAC - Ch.Ordoghegyi Berni Eni TARA
    V2, r.CAC - Ch. FERRA od Šeříku
    VD3 - Ch. ARINKA Hašlerka


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4

  MVP Brno, 8.2.2003
rozhodčí: psi: Mgr. Hampl Milan (CZ), feny: MVDr. Janega Štefan (SK)

P S I
Třída dorostu
    VN1 - BRUCE of Dream Team
    VN2 - EDMOND z Dražovského hájku
    N - Ashbury TOUCH the SKY
    N - BARD z Padělského mlýna
Třída mladých
    V1, CAJC - BRAD the Best Baron
    V2 - ANDRE ARIETA ADONIS
    V3 - ARON od Židáku
    V4 - ARGOS Artesia Bohemica
Mezitřída
    V1, CAC - ARTHUR the Best Baron
    V2, r.CAC - AMOR my Golden Jewel
    V3 - ARGO z Brdských luk
    V4 - CHOCKY Zlaté slnko
Třída otevřená
    V1, CAC - XABOR Rescator
    V2, r.CAC - BILLY z Dražovského hájku
    VD - ARTUŠ od Dívčího skoku
Třída pracovní
    V1, CAC, CACIB - BRIX z Dražovského hájku
    V2, r.CAC - EXPERT of Blue Erinor
    V3 - AROS Příběnice
    V4 - BLUES WHO´S WHO v.d. Beerse Hoeve
Třída šampionů
    V1, CAC, res.CACIB - Ch.ALEX od Hradu Veveří
    V2, r.CAC - Ch.ROBIN HOOD of Glen Sheallag
F E N Y
Třída dorostu
    VN - BRENDA of Dream Team
    VN - ELIS z Dražovského hájku
    VN - Golden Marian Delibes
    N - CHANNY Bohemian Gold
Třída mladých
    V1, CAJC - ERIANNE The Best Gold
    V - ADÉLKA z Pálavských vrchů
    V - A-MY Wish of the Dream
    V - ERNY z Trčkových lesů
Mezitřída
    V1, CAC, CACIB, BOB - ESA z Trčkových lesů
    V2, r.CAC - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V3 - ELIS Gold Falmarka
    V4 - ESTY z Trčkových lesů
Třída otevřená
    V1, CAC - EN Poklad Doubravky
    V2, r.CAC - ELEGANCE Gold Falmarka
    V3 - TERRY Valentino Bohemia
    V4 - BÁRA z Mořínové aleje
Třída pracovní
    V1, CAC, - AMÁLKA od Dívčího skoku
    V2, r.CAC - BAILEY od Hradu Veveří
    V3 - CYRA ze Zásmuk
    V4 - AISI Ray Dór
Třída šampionů
    V1, CAC - ANGIE od Přelíckého mlýna


Návrat na začátek stránky   katalog strana 1   2   3   4   5   6

  NVP Ostrava, 15.3.2003
rozhodčí: Ing. Korda František

P S I
Třída dorostu
    VN1 - Ashbury TOUCH the SKY
    N2 - ZINO z Vlčích luk
    N3 - CAESAR od Pramene Satiny
Třída mladých
    V1, CAJC - BRUCE of Dream Team
    V2 - BOWEN ALU Ray Dór
    VD3 - GREGORY Sv. Huberta
Mezitřída
    V1, NV, BOB - ARGO z Brdských luk
    V2, r.CAC - CHAIN Golden Erinor
    V3 - VASCO Valentino Bohemia
    V4 - REBEL Goldenpack Marty
Třída otevřená
    V1, CAC - BLUES WHO´S WHO v.d. Beerse Hoeve
    V2, r.CAC - CHARLETON Golden Erinor
Třída pracovní
    V1, CAC - BRIX z Dražovského hájku
    V2, r.CAC - SILVER MIST Rescator
    VD3 - BALTIC BREEZE Sacadar
Třída vítězů
    V1, CAC - Ch.ALEX od Hradu Veveří
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - BRIGITTE of Dream Team
    V2 - BEAUTY QUEEN Scandinavia Finland
    V3 - FLEUR the Best Gold
    V4 - BRITTANY the Best Baron
Mezitřída
    V1, CAC - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V2, r.CAC - CORA Korem
    V3 - BESSY z Veselských luk
    V4 - FRANCESCA z Kraje bez stínů
Třída otevřená
    V1, CAC, NV - AIDA z Opavského kopce
    V2, r.CAC - BASICA Hradecký poklad
    V3 - AMYE Bohemian Champagne
    V4 - OXANA Goldenpack Marty
Třída pracovní
    V1, CAC - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V2, r.CAC - BAILEY od Hradu Veveří
    V3 - AISI Ray Dór
Třída vítězů
    V1, CAC - Ch.Ordoghegyi Berni Eni TARA
    V2, r.CAC - Ch. Fiona of Blue Erinor


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5   6

  CVP NitraCanis, 22.3.2003
rozhodčí: Ing. Antonovič Zdeněk

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - BACARDY of Dream Team
    V2 - BRUCE of Dream Team
    V3 - BREN Scandinavia Finland
    V4 - FRED BLACK DIAMOND von Arnold
Mezitřída
    V1, CAC - ARGO z Brdských luk
    V2, r.CAC - Bross od Zlatej stoky
Třída otevřená
    V1, CAC - ARI SALOMON Scandinavia Finland
Třída pracovní
    V1, CAC - SILVER MIST Rescator
Třída šampionů
    V1, CAC, BOB, BIG, BOD - Ch.ALEX od Hradu Veveří
    V2, r.CAC - GERONIMO Zlaté Slnko
F E N Y
Třída dorostu
    VN - ALBA Bella Aurea
    VN - ASTA Bella Aurea
Třída mladých
    V1, CAJC - BEBITA Scandinavia Finland
    V2 - FLEUR the Best Gold
    V3 - BRIGITTE of Dream Team
    V4 - GREATFUL GRACE Aldamity
Mezitřída
    V1, CAC - SHADE OF PALE of Glen Sheallag
    VD, r.CAC - ALINA z Brdských luk
    VD - ANNA LEE Sneh Tatier
    D - CHANEL Zlaté Slnko
Třída otevřená
    V1, CAC - CATHY od Hradu Veveří
    V2, r.CAC - ARTEMIS ANGEL of the Dreams
    VD3 - GEA Zlaté Slnko
Třída pracovní
    V1, CAC - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V2, r.CAC - BAILEY od Hradu Veveří
Třída vítězů
    V1, CAC - Ch.Ordoghegyi Berni Eni TARA


Návrat na začátek stránky

  MVP České Budějovice26.4.2003
rozhodčí: feny Mgr. Hampl Milan, psy Pasák František

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - FLOP od Vlkovské duny
    V2 - CHARMING BOY Bohemian Gold
    V3 - ARNY od Temné skály
    V4 - CHATTY BOY Bohemian Gold
Mezitřída
    V1, CAC, CACIB, BOB - ARGO z Brdských luk
    V2, r.CAC - VASCO Valentino Bohemia
    V3 - MORIS Poklad Doubravky
    V4 - DANTE Sv.Huberta
Třída otevřená
    V1, CAC - LUISS Nandi
    V2, r.CAC - APRIL Hašlerka
    V3 - CEDRIK ze Štěkotu
    V4 - MABBY z Vlčích luk
Třída pracovní
    V1, CAC - CEZAR od Koterovského mlýna
    V2, r.CAC - BRIX z Dražovského hájku
    V3 - HIGH RIVAL Golden Erinor
    VD4 - CID Gold Chary
Třída šampionů
    V1, CAC, res.CACIB - Ch.ALEX od Hradu Veveří
    V2, r.CAC - Ch.EARL ONYX Bohemian Gold
    V3 - Ch.ARAMIS od Dívčího skoku
    V4 - Ch.SILVER MIST Rescator
F E N Y
Třída dorostu
    VN - BÁRA z Adarova dvora
    N - BETTY z Adarova dvora
Třída mladých
    V1, CAJC - FLEUR the Best Gold
    V2 - BRENDA of Dream Team
    V3 - DANAE Golden Happy
    V4 - BRIGITTE of Dream Team
Mezitřída
    V1, CAC - ANTEA Luční záře
    V2, r.CAC - ESA z Trčkových lesů
    V3 - MOLLY Chlupaté štěstí
    V4 - BONA Golden Hessie
Třída otevřená
    V1, CAC - VIKY Golden luk
    V2, r.CAC - EN Poklad Doubravky
    V3 - FINA z Drahošetic
    V4 - JESSY Chlupaté štěstí
Třída pracovní
    V1, CAC, res.CACIB - BAILEY od Hradu Veveří
    V2, r.CAC - ZUZI Golden luk
    V3 - KESSY Chlupaté štěstí
    V4 - EN ze Sokolí doliny
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB - Ch.Ordoghegyi Berni Eni TARA
    V2, r.CAC - Ch. Amálka od Dívčího skoku


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5

  NVP Banská Bystrica, 4.5.2003
rozhodčí: MVDr. Nosek Josef

P S I
Třída dorostu
    VN - ATREY Evidog
Třída mladých
    V1, CAJC - BREN Scandinavia Finland
    V2 - Dewmist DARBY´S RANGERS
    VD3 - GHOST BUSTER Aldamity
    VD4 - CAESAR od Pramene Satiny
Mezitřída
    V1, CAC, VSVK, BOB - CHOCKY Zlaté slnko
    V2, r.CAC - REBEL Goldenpack Marty
    VD3 - Solium JOPLIN
    VD4 - Solium JOY
Třída otevřená
    V1, CAC - ARI SALOMON Scandinavia Finland
    V2, r.CAC - Ordoghegyi Berni DUNCAN ATHOS
    V3 - BORKO Kalvársky vrch
    V4 - ADON z Lesního háje
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - BEAUTY QUEEN Scandinavia Finland
    V2 - FLEUR the Best Gold
    V3 - ASTA Bella Aurea
    V4 - BEBITA Scandinavia Finland
Mezitřída
    V1, CAC - BORA Rudmar Polesí
    V2, r.CAC - CORA Korem
    V3 - SHADE OF PALE of Glen Sheallag
    V4 - AYRIN A Comitate Aureo
Třída otevřená
    V1, CAC, NV - ANGEE Snieh Tatier
    V2, r.CAC - GIRELA Zlaté slnko
    VD3 - ARTEMIS Angel of the Dreams
    VD4 - DANCER Aldamity
Třída pracovní
    V1, CAC, VSKV - BAILEY od Hradu Veveří
Třída vítězů
    V1, CAC - Ch.Ordoghegyi Berni ENI TARA


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4

  MVP Litoměřice, 4.5.2003
rozhodčí: psi - Ing. Z. Antonovič, feny - Matyáš (SK)

P S I
Třída dorostu
    VN - ATREY Evidog
Třída mladých
    V1, CAJC - BREN Scandinavia Finland
    V2 - Dewmist DARBY´S RANGERS
    VD3 - GHOST BUSTER Aldamity
    VD4 - CAESAR od Pramene Satiny
Mezitřída
    V1, CAC, VSVK, BOB - CHOCKY Zlaté slnko
    V2, r.CAC - REBEL Goldenpack Marty
    VD3 - Solium JOPLIN
    VD4 - Solium JOY
Třída otevřená
    V1, CAC - ARI SALOMON Scandinavia Finland
    V2, r.CAC - Ordoghegyi Berni DUNCAN ATHOS
    V3 - BORKO Kalvársky vrch
    V4 - ADON z Lesního háje
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - BEAUTY QUEEN Scandinavia Finland
    V2 - FLEUR the Best Gold
    V3 - ASTA Bella Aurea
    V4 - BEBITA Scandinavia Finland
Mezitřída
    V1, CAC - BORA Rudmar Polesí
    V2, r.CAC - CORA Korem
    V3 - SHADE OF PALE of Glen Sheallag
    V4 - AYRIN A Comitate Aureo
Třída otevřená
    V1, CAC, NV - ANGEE Snieh Tatier
    V2, r.CAC - GIRELA Zlaté slnko
    VD3 - ARTEMIS Angel of the Dreams
    VD4 - DANCER Aldamity
Třída pracovní
    V1, CAC, VSKV - BAILEY od Hradu Veveří
Třída vítězů
    V1, CAC - Ch.Ordoghegyi Berni ENI TARA


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4

  MVP Nitra, 7.6.2003
rozhodčí: Elzbieta Chwalibóg (PL)

P S I
Třída dorostu
    VN1 - ATREY Evidog
    VN2 - Karvin ZEPPELIN
    VN3 - KAKX Juzny Dvor
    VN4 - CRUSADER Angel of the Dreams
Třída mladých
    V1, CAJC - VICOMT Goldenpack Marty
    V2 - BRUCE of Dream Team
    V3 - BREN Scandinavia Finland
    V4 - BENNY Sneh Tatier
Mezitřída
    V1, CAC, res.CACIB - ARGO z Brdských luk
    V2, r.CAC - REBEL Goldenpack Marty
    VD3 - BROS od Zlatej stoky
    VD4 - CHOCKY Zlaté slnko
Třída otevřená
    V1, CAC -
    V2, r.CAC - BORKO Kalvársky vrch
    V3 - Solium JOY
    VD4 - ARI SALOMON Scandinavia Finland
Třída pracovní
    V1, CAC - Karvin AVALANCHE
    V2, r.CAC - BRIX z Dražovského hájku
    V3 - INDUS GARVALE Slapská alej
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB - Alex od Hradu Veveří
    V2 - GERONIMO Zlaté slnko
    V3 - LEGAT Goldenpack Marty
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 - BAILA ze Zlínských strání
    VN2 - CELESTIAN Angel of the Dreams
    N3 - DAISY od Hradu Veveří
    N4 - DYNA A Comitate Aureo
Třída mladých
    V1, CAJC - BRIGITTE of Dream Team
    V2 - FLEUR the Best Gold
    V3 - AQUELLA Wish of the Dream
    V4 - BONA Sneh Tatier
Mezitřída
    V1, CAC - SHADE OF PALE of Glen Sheallag
    V2, r.CAC - FRANCESCA z Kraje bez stínu
    V3 - FANY Carnalit
Třída otevřená
    V1, CAC - SASGUEHANNA SLOMKA
    V2, r.CAC - ARTEMIS Angel of the Dreams
    VD3 - IVA Biely Agát
Třída pracovní
    V1, CAC, CACIB - Galáns HOT LOVE
    VD2 - BAILEY od Hradu Veveří
Třída vítězů
    V1, CAC, res.CACIB - Ch.ARLETT Angel of the Dreams


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4

  MVP Praha, 14.6.2003
rozhodčí: A. Goldfusová

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - BRUCE of Dream Team
    V2 - CESAR od Javořické samoty
    VD3 - BRAD the Best Baron
Mezitřída
    V1, CAC - ARGO z Brdských luk
    V2, r.CAC - ARGOS Artesia Bohemica
Třída otevřená
    V1, CAC - ARTUŠ od Dívčího skoku
    V2, r.CAC - CHAIN Golden Erinor
    V3 - ATHOS od Dívčího skoku
    VD4 - ARGO z Veselských luk
Třída pracovní
    D - BARNABÁŠ Zlatá Omega
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB, BIG I - Ch.Alex od Hradu Veveří
    V2, res.CAC, res.CACIB - Ch.ARAMIS od Dívčího skoku
    V3 - Ch.EARL ONYX Bohemian Gold
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - BRENDA of Dream Team
    V2 - BRIGITTE of Dream Team
    V3 - ELIANE the Best Gold
    V4 - CARMEN Golden luk
Mezitřída
    V1, CAC, res.CACIB - IMMENSE Golden Erinor
    V2, r.CAC - Timeless Golden AMY my LOVE
    VD3 - DORA ze Zásmuk
    VD4 - BONA Golden Hessie
Třída otevřená
    V1, CAC - ICE QUEEN Golden Erinor
    V2, r.CAC - AJŠA od Ríšovy studánky
    V3 - GALICIA z Vlčích luk
    VD4 - CLAUDIA od Rajské struhy
Třída pracovní
    V1, CAC, CACIB - AMYE Bohemian Champagne
    VD2 - BAILEY od Hradu Veveří
Třída vítězů
    V1, CAC - Ch.FUNNY FIONA Golden Erinor


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4

  MVP Brno, InterCanis o Pohár střední a východní Evropy, 28.6.2003
rozhodčí: psi: Ing. Korda Farntišek , feny: MVDr. Nosek Josef

P S I
Třída dorostu
    VN1 - DUSTY od Hradu Veveří
    VN2 - ADAM ze Svrženských luhů
    VN3 - AKIM z Královských teras
Třída mladých
    V1, CAJC, Vítěz mladých střední a východní Evropy - Dewmist DARBY´S RANGER
    V2 - BOREK z Adarova dvora
    V3 - BRET Alu Ray Dór
    V4 - BOWEN Alu Ray Dór
Mezitřída
    V1, CAC, res.CACIB - ARGO z Brdských luk
    V2, r.CAC - VASCO Valentino Bohemia
    V3 - CHOCKY Zlaté slnko
    V4 - ALT Inflagranti
Třída otevřená
    V1, CAC, CACIB, Vítěz střední a východní Evropy - ALEKSI SANTERI Scandinavia Finland
    V2, r.CAC - ARTUŠ od Dívčího skoku
    V3 - ARGOS Artesia Bohemica
    V4 - ART od Kopýtka
Třída pracovní
    V1, CAC - BRIX z Dražovského hájku
    V2, r.CAC - ARAMIS od Dívčího skoku
    V3 - EXPERT of Blue Erinor
    D - NERO Chlupaté štěstí
Třída šampionů
    V1, CAC - Ch.Alex od Hradu Veveří
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 - CLARA CHRISTMAS the Best Baron
    V2 - ARABELA Zelená jazerá
    V3 - BLONDIE ze Zlínských strání
    V4 - DUSTIE od Hradu Veveří
Třída mladých
    V1, CAJC,Vítěz mladých střední a východní Evropy, BOB, BIG III. - BRENDA of Dream Team
    V2 - BRIGITTE of Dream Team
    V3 - ERIANNE the Best Gold
    V4 - PRETTY Chlupaté štěstí
Mezitřída
    V1, CAC, CACIB, Vítěz střední a východní Evropy - Timeless Golden AMY my LOVE
    V2, r.CAC - ESA z Trčkových lesů
    V3 - IDY z Vlčí stepi
    VD4 - AMI Golden Barsia
Třída otevřená
    V1, CAC - BARUNKA the Best Gold
    V2, r.CAC - CATHY od Hradu Veveří
    V3 - BEAUTY QUEEN Scandinavia Finland
    VD4 - CASSIE od Hradu Veveří
Třída pracovní
    V1, CAC - AMYE Bohemian Champagne
    V2, r.CAC - ZUZI Golden luk
Třída vítězů
    V1, CAC, res.CACIB - Ch.AMIEE od Hradu Veveří


  Špeciálna klubová výstava retrieverov SRK, 15.02.2003
rozhodčí: Henric Fryckstrand (Švédsko) a MVDr. Janega Štefan (Slovensko) - puppy a dorost

P S I
Třída puppy
    VN1 - AZTEK Evidog
    VN2 - ADAM Ludmilymark
    VN3 - IVORY Zlaté slnko
    VN4 - ARAX Ludmilymark
Třída dorostu
    VN1 - Daily Rais ASTON MARTIN
    VN2 - Bruno Snieh Tatier
    VN3 - BRUCE of Dream Team
    VN4 - Ashbury TOUCH the SKY
Třída mladých
    V1, CAJC, KVM - ARGO z Brdských luk
    V2 - EDDIE Slovakia Golden
    V3 - BREN Scandinavia Finland
    V4 - FRED Black Diamond von Arnold
Mezitřída
    V1, CAC - NON-STOP DOMINÓ
    VD2 - AARON my Golden Jewel
    VD3 - BOB
    VD4 - BROSS od Zlatej stoky
Třída otevřená
    V1, CAC - ARI SALOMON Scandinavia Finland
    V2, res.CAC - CHARLIE Zlaté slnko
    V3 - ARTUŠ od Dívčího skoku
    VD4 - GAIUS Zlaté slnko
Třída pracovní
    V1, CAC - CAESAR od Hradu Veveří
    V2, res.CAC - Stanroph STYAL the GLORY
    V3 - Karvin AVALANCHE
    V4 - ALEX od Hradu Veveří
Třída šampionů
    V1, CAC, KV - AMOR von der Awarenmark
    V2, res.CAC - Karvin ZAICCA
    V3 - FORTUNE TELLER of Golden Erinor
    V4 - AROS Příběnice
F E N Y
Třída puppy
    VN1, BOB PUPPY, BIS PUPPY - Cheek to Cheek TIGER LILY
    VN2 - DAISY od Hradu Veveří
    VN3 - AYLIN Evidog
Třída dorostu
    VN1, BOB Dorost, BIS Dorost - BRENDA of Dream Team
    VN2 - BRIGITTE of Dream Team
Třída mladých
    V1, CAJC, KVM - Timeless Golden AMY my LOVE
    V2 - ERIANNE The Best Gold
    V3 - BEAUTY QUEEN Scandinavia Finland
    V4 - Galáns IDILL
Mezitřída
    V1, CAC - NON-STOP DIÓ
    V2, res.CAC - SHADE OF PALE of Glen Sheallag
    V3 - ELEGANCE GOLD Falmarka
    V4 - CHARMING SWEETY Golden Erinor
Třída otevřená
    V1, CAC - MOSONVOLGYI VIKI
    V2, res.CAC - CATHY od Hradu Veveří
    VD3 - BARUNKA The Best Gold
    VD4 - FLÓRA Zlabern
Třída pracovní
    V1, CAC, KV, BOB - Galáns HOT LOVE
    V2, res.CAC - BAILEY od Hradu Veveří
    V3 - AARE SARAH Scandinavia Finland
Třída šampionů
    V1, CAC - AMÁLKA od Dívčího skoku
    V2 - FERRA od Šeříku


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5   6   7

  Klubová výstava RK-CZ Telč, 11.05.2003
rozhodčí: psi: Richard Edwards(GB), feny: Paula Edwards (GB), baby a dorost: Anja Puumala (Finsko)

P S I
Třída baby
    VN1, BIS Baby - Karvin ZEPPELIN
    VN2 - CRUSADER Angel of the Dreams
    VN3 - CAPRICIOUS Angel of the Dreams
    VN4 - CUPPIDO Angel of the Dreams
Třída dorostu
    VN1 - BERNIE ze Zlínských strání
    VN2 - DUSTY od Hradu Veveří
    VN3 - ATREX v. Lerch
    N4 - EKK z Vlčí stepi
Třída mladých
    V1 - BOWEN ALU Ray Dór
    V2 - Ashbury TOUCH the SKY
    VD3 - BRET ALU Ray Dór
    VD4 - EDWARD z Dražovského hájku
Mezitřída
    V1 - BERT od Javořické samoty
    VD2 - ARGO z Brdských luk
    VD3 - MORIS Poklad Doubravky
    VD4 - ARGOS Artesia Bohemica
Třída otevřená
    V1, CAC - CID z Dražovského hájku
    V2, res.CAC - CLAUDE Hradecký poklad
    V3 - NÁČELNÍK z Vlčích luk
    V4 - RAF Golden Araukarity
Třída pracovní
    V1, CAC - CAESAR od Hradu Veveří
    V2 - BRIX z Dražovského hájku
    V3 - Karvin AVALANCHE
    V4 - ARNOLD od Rýznarky
Třída vítězů
    V1, CAC, KV - Ch.ALEX od Hradu Veveří
    V2, res.CAC - Ch.ARAMIS od Dívčího skoku
    V3 - Ch.EARL ONYX Bohemian Gold
F E N Y
Třída baby
    VN1 - CLARA CHRISTMAS the Best Baron
    VN2 - CHARI z Trčkových lesů
Třída dorostu
    VN1 - DUSTIE od Hradu Veveří
    VN2 - DARIEN od Hradu Veveří
    VN3 - ARIANA Mahikan
    VN4 - ARABELA Zelené jazerá
Třída mladých
    V1, CAJC, KVM - BEAUTY QUEEN Scandinavia Finland
    V2 - A-MY Wish of the Dream
    V3 - BRENDA of Dream Team
    V4 - BEBITA Scandinavia Finland
Mezitřída
    V1, CAC - Timeless Golden AMY my LOVE
    V2, res.CAC - SHADE OF PALE of Glen Sheallag
    V3 - ESTY z Trčkových lesů
    VD4 - ESA z Trčkových lesů
Třída otevřená
    V1, CAC - CATHY od Hradu Veveří
    VD2 - ARTEMIS Angel of the Dreams
    VD3 - BARUNKA The Best Gold
    VD4 - DIANA od Vlkovské duny
Třída pracovní
    V1, CAC - Galáns HOT LOVE
    V2, res.CAC - CYRA ze Zásmuk
    VD3 - DAISY MY LOVE of Blue Erinor
Třída šampionů
    V1, CAC, KV, BOB - FIONA of Blue Erinor
    V2, res.CAC - AMÁLKA od Dívčího skoku
    VD3 - ARLETT Angel of the Dreams


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

  Speciální výstava KCHLS Třeboň, 17.05.2003
rozhodčí: psi: paní Rautala Eeava (Finsko), feny: Hana Ahrens (Rakousko)

P S I
Třída baby
    VN1, BIS Baby - Karvin ZEPPELIN
    VN2 - ADAM ze Svrženských luhů
    VN3 - GERRY od Kamenné hradby
    VN4 - CUPPIDO Angel of the Dreams
Třída dorostu
    N1 - BLESK Radoušův Poklad
    N2 - ANDRÉ Krásná Petrona
    N3 - ALF Krásná Petrona
    N4 - ALWIN Krásná Petrona
Třída mladých
    V1, CAJC - CASTIAN BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
    V2 - BOREK z Adarova dvora
    VD3 - PRIMUS Chlupaté štěstí
    VD4 - Ashbury TOUCH the SKY
Mezitřída
    V1, CAC - ARGO z Brdských luk
    V2, res.CAC - VASCO Valentino Bohemia
    V3 - ART od Říčanského rybníka
    VD4 - MORIS Poklad Doubravky
Třída otevřená
    VD1 - CHARLETON Golden Erinor
    VD2, res.CAC - JESS Chlupaté štěstí
    VD3 - ATHOS od Dívčího skoku
Třída pracovní
    V1, CAC - FABIO Golden Erinor
    V2 - HANDY IMP of Golden Erinor
    V3 - HIGH RIVAL of Golden Erinor
    V4 - Karvin AVALANCHE
Třída vítězů
    V1, CAC, VSV, BOB, BIS - Ch.ALEX od Hradu Veveří
    V2, res.CAC - Ch.SILVER MIST Rescator
    V3 - Ch.ARAMIS od Dívčího skoku
    VD4 - Ch.EARL ONYX Bohemian Gold
F E N Y
Třída baby
    VN1 - CLARA CHRISTMAS the Best Baron
Třída dorostu
    VN1 - ARABELA Zelené Jazerá
    VN2 - SWEET REBECCA Chlupaté štěstí
    N3 - ANDY Krásná Petrona
    N4 - ARIANA Mahikan
Třída mladých
    V1, CAJC - BRIGITTE of Dream Team
    V2 - BRENDA of Dream Team
    V3 - BÁRA z Adarova dvora
    V4 - AMAZING ROSE is Friendly
Mezitřída
    V1, CAC - CATHY od Hradu Veveří
    V2, res.CAC - IDY z Vlčí stepi
    V3 - Timeless Golden AMY my LOVE
    VD4 - ESA z Trčkových lesů
Třída otevřená
    V1, CAC - BEAUTY QUEEN Scandinavia Finland
    VD2 - ICE QUEEN Golden Erinor
    VD3 - CARMEN The Best Gold
    VD4 - Centaine Orange Bellanous Bohemia
Třída pracovní
    V1, CAC - Galáns HOT LOVE
    V2, res.CAC - KESSY Chlupaté štěstí
    V3 - BAILEY od Hradu Veveří
    V4 - LENCY Chlupaté štěstí
Třída vítězů
    V1, CAC, VSV - FIONA of Blue Erinor
    V2, res.CAC - FUNNY FIONA Golden Erinor
    VD3 - AMÁLKA od Dívčího skoku
Třída veteránů
    V1 - AXA Ru-Slan


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


Na hlavní stránku Napište nám