Golden Retriever
Výstavy 2001
 


MVP Brno, 3.2.2001, Marshak Avi (Izrael)
MVP NitraCanis, 24.3.2001, Július Zsigárcsik (SK)
NVP Ostrava, 31.3.2001, P. Studeník
MVP České Budějovice, 28.4.2001, psi: Ubrová, feny: Ing. Dostál, CSc.
MVP Litoměřice, 26.5.2001, MVDr.Nosek
MVP Praha, 16.6.2001,
MVP Brno InterCanis, 30.6.2001, Ing. Korda
MVP Bratislava, 18.8.2001, M. Kašpar
MVP Bratislava, 19.8.2001, Marko Medar (Chorvatsko)
MVP Mladá Boleslav, 8.9.2001, A. Goldfusová
NVP Brno, 22.9.2001, MVDr. Nosek
MVP České Budějovice, 13.10.2001, psi: Ubrová, feny: A.Goldfusová

RK: klubová - Praha Trója, 15.9.2001, feny: Monica Everett - Monks (GB), psi: Ing. Antonovič
KCHLS: klubová - Ondřejov, 12.5.2001, psi: Mrs. Marianne Holm Hansen (DK), feny: Dana Smržová, Dagmar Poláková
KCHLS: speciální - Praha Třeboň,

 

  MVP Brno 3.2.2001
rozhodčí: Marshak Avi (Israel)

P S I
Třída dorostu
    VN -
    VN -
    VN -
    VN -
Třída mladých
    V1, CAJC - GERONIMO Zlaté Slnko
    V2 - BEST ze Zásmuk
    V3 - JESS Chlupaté štěstí
    V4 - HIGH Rival Golden Erinor
Mezitřída
    V1 -
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - ADAM ze Zásmuk
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Třída pracovní
    V1 - ERNY Bohemian gold
    V2 - ALEX od Hradu Veveří
    V3 - RARYTNÍK z Vlčí stepi
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB - Ch. INDUS Garvale Slapská Alej
    V2 -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída dorostu
    VN -
    VN -
    VN -
    VN -
Třída mladých
    V1, CAJC - ORINOCO - Flo Of The Morning Valley
    V2 - HAITI z Vlčích luk
    V3 -
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC - AGA Sv. Huberta
    V2 - FIONA of Blue Erinor
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - BASICA Hradecký Poklad
    V2, RCAC - CARMEN Poklad Doubravky
    V3 - AMBRA The Best Gold
    V4 - NORA Slapská Alej
Třída pracovní
    V1, CAC, RCACIB - ARINKA Hašlerka
    V2, RCAC - BESSY z Trčkových Lesů
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB - Ch. DELLY Zlaté Slnko
    V2, RCAC - Ch. DORA Scandinavia Finland
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  NitraCanis 24.3.2000
rozhodčí: Július Zsigárcsik (SK)

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - LEGAT Zlaté Slnko
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC - EXPERT of Blue Erinor
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - BERNY Linea Aurea
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC - ALEX od Hradu Veveří
    V2 - DAN Biely Agát
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC - QAJUN Ares
    V2, RCAC - INDUS GARVALE Slapská Alej
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - ORINOCO-FLO of The Morning Valley
    V2 - ARTEMIS Angel of The Dreams
    V3 - BONA Zlatý Mesiac
    V4 - Oerdoeghenyi-BERNI ENI TARA
Mezitřída
    V1 -
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - ALATHNA Rahol
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC, - KIRALYTELEPI-ARANY Jaqueline
    V2, RCAC - Oerdoeghenyi-BERNI VANESSA
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, BOB - KARAFA z Vlčích Luk
    V2 -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  NVP Ostrava 31.3.2001
rozhodčí: P. Studeník

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - LEGAT Goldenpack Marty
    V2 - BADDY od Vltavské stráně
    V3 - BADY Gamireal
    V4 - BOSTON Gamireal
Mezitřída
    V1 -
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC, BOB - FORTUNE TELLER Golden Erinor
    V2 - FREDERIC Marty
    V3 - BEETHOVEN od Spešovské skály
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC - ERNY Bohemian Gold
    V2, RCAC - ALEX od Hradu Veveří
    V3 -
    V4 -
Třída vítězů
    V1, CAC - INDUS Garvale Slapská alej
    V2
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - Oerdoeghenyi-BERNI ENI TARA
    V2 - BERENIKA Hašlerka
    V3 - ORINOCO - Flo of the Morning Valley
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC - FIONA of Blue Erinor
    V2, RCAC - ISABELLA Marty
    V3 - CARMEN z Pořadí
    V4 - BESSY z Trčkových lesů
Třída otevřená
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC, - ARINKA Hašlerka
    V2 - ARICA The Best Gold
    V3 - BORGIE Beauty of Brno
    V4 -
Třída vítězů
    V1, CAC, - Oerdoeghenyi-BERNI VANESSA
    V2 -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  MVP České Budějovice 28.4.2001
rozhodčí: psi: Ubrová, feny: Ing. Dostál, CSc.

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - ARNOLD od Rýznanky
    V2 - GERONIMO Zlaté slnko
    V3 - HIGH RIVAL Golden Erinor
    V4 - HARDY ALWIN Golden Erinor
Mezitřída
    V1, CAC - BUDDY z Trčkovských lesů
    V2 - JESS Chlupaté štěstí
    V3 - ANDY z Veselských luk
    V4 - ATOM Estee Goldy
Třída otevřená
    V1, CACIB - ETIEN Sonak
    V2 - ADAR Active Sacadar
    V3 - OMAN z Vlčích luk
    V4 - CEDRIK z Pořadí
Třída pracovní
    V1, CAC, RCACIB - BADDY z Hájku
    V2, RCAC - ALEX od Hradu Veveří
    V3 - EARL ONYX Bohemian Gold
    V4 - CÉZAR od Koterovského mlýna
Třída šampionů
    V1, CAC - Ch.QAJUN Ares
    V2 -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - Oerdoeghenyi-BERNI ENI TARA
    V2 - CELLY z Trčkových Lesů
    V3 - ELSA z Kofroňova
    V4 - MARINA Goldenpack Marty
Mezitřída
    V1, CAC - BRIA the Best Gold
    V2, RCAC - ANGIE z Přelického Mlýna
    V3 - JESSY Chlupaté Štěstí
    V4 - GRACIELA Golden Erinor
Třída otevřená
    V1, CAC - BERRY z Hájku
    V2, RCAC - FUNNY FIONA Golden Erinor
    V3 - NIKE z Vlčích Luk
    V4 - ANIE od Spešovské Skály
Třída pracovní
    V1, CAC, - ARICA the Best Gold
    V2, RCAC - QUIDA z Dubské Lhoty
    V3 - ALPHA Bellanous Bohemia
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB, BIG - Ch. ARINKA Hašlerka
    V2 - Ch. KARAFA z Vlčích Luk
    V3 - Ch.Oerdoeghenyi-BERNI VANESSA
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  MVP Litoměřice 26.5.2001
rozhodčí: MVDr.Nosek

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - ARNOLD od Rýznarky
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC - BUDDY z Trčkovských lesů
    V2, RCAC - BEST ze Zásmuk
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC, RCACIB - MEDICINE MAN Rescator
    V2, RCAC - ETIEN Sonak
    V3 -
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC, CACIB, BOB - MEDALIAN MAN Rescator
    V2, RCAC - ALEX od Hradu Veveří
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC - Ch.QUAJUN Ares
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - AMMY z Rajské struhy
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC, CACIB - BRIA the Best Gold
    V2, RCAC - ANITA Gemireal
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - FUNNY FIONA Golden Erinor
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC, - BESSY z Trčkových lesů
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, RCACIB - Ch.ARINKA Hašlerka
    V2, RCAC - Ch. KARAFA z Vlčích luk
    V3 - Oerdoeghenyi-BERNI VANESSA
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  MVP Praha , 16.6.2001
rozhodčí:

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - BADY od Vltavské stráně
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC,r.CACIB - BAK ze Zásmuk
    V2, RCAC - BEST ze Zásmuk
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - APLAUS Slapská alej
    V2, RCAC - ETIEN Sonak
    V3 - FABIO Golden Erinor
    V4 - ART z Měsíčních plání
Třída pracovní
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB - Ch.ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - PERSEA od Kletecké hráze
    V2 - MADONNA Misantos
    V3 -
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC - BRIA the Best Gold
    V2, RCAC - SCHERYL Rebeka Araukarity
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC, CACIB - FIONA of Blue Erinor
    V2, RCAC, r.CACIB - ELSA Sonak
    V3 - HERA Chlupaté štěstí
    V4 - URA Golden luk
Třída pracovní
    V1, CAC, - ASTA z Radlických luk
    V2, RCAC - BESSY z Trčkových lesů
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  MVP Brno InterCanis 30.6.2001
rozhodčí: Ing. František Korda

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - BADY od Vltavské stráně
    V2 - BRIX z Dražovického hájku
    V3 - BILLY z Dražovického hájku
    V4 - BRIT od Hradu Veveří
Mezitřída
    V1, CAC - BEST ze Zásmuk
    V2, RCAC - GALÁN Poklad Doubravky
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC, r.CACIB - SILVER MIST Rescator
    V2, RCAC - DENNY of Blue Erinor
    V3 - MY MAGICIAN Rescator
    V4 - GRIFIN Chlupaté štěstí
Třída pracovní
    V1, CAC - RARYTNÍK z Vlčích Luk
    V2, RCAC - ERNY Bohemian Gold
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB - Ch. ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC - Ch. QUAJUN Ares
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - Oerdoeghenyi-BERNI ENI TARA
    V2 - HAPPY LADY Golden Erinor
    V3 - ALANIS Ericsean
    V4 - ANITA Ericsean
Mezitřída
    V1, CAC - ANGIE z Přelíckého mlýna
    V2, RCAC - BARUNKA The Best Gold
    V3 - CELLY z Trčkových lesů
    V4 - ANNY z Modřínové aleje
Třída otevřená
    V1, CAC, CACIB - AIMEE od Hradu Veveří
    V2, RCAC, RCACIB - FUNNY FIONA Golden Erinor
    V3 - ISABELA Marty
    V4 - FIONA of Blue Erinor
Třída pracovní
    V1, CAC, -
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, - Ch.Oerdoeghenyi-BERNI VANESSA
    V2 -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  MVP Bratislava, 18.8.2001
rozhodčí: M. Kašpar

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - AARO SAMUEL Scandinavia Finland
    V2 - ARI SALOMON Scandinavia Finland
    V3 - ATON Od Zlatej stoky
    V4 - BLUES WHO'S WHO Van Beerse Hoeve
Mezitřída
    V1, CAC - BADY Od Vltavské stráně
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - EXPERT of Blue Erinor
    V2, RCAC - SILVER MIST Rescator
    V3 - MY MAGICIAN Rescator
    V4 - COLLIN Linea Aurea
Třída pracovní
    V1, CAC, CACIB, BOB - Ch.BAILY BARNABAS von Lissfeld
    V2, RCAC - Karvin AVALANCHE
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, RCACIB - Ch.ALEX Od hradu Veveří
    V2, RCAC - Ch.BARON Elva Bohemia
    V3 - Ch.Karvin MATTHEUS
    V4 - Ch.TSUVASA KREQGIHILL Walterbee
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - SASQUEHANNA Slomka
    V2 - Karvin KIND OF MAGIC
    V3 - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V4 - BERENIKA Hašlerka
Mezitřída
    V1, CAC - Oerdoeghenyi-BERNI ENI TARA
    V2, RCAC - AZA z ulici Torowej
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - AIMEE od Hradu Veveří
    V2, RCAC - ARLETT Angel of The Dreams
    V3 - FIONA of Blue Erinor
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC - BESSY z Trčkových lesů
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB - DORA Scandinavia Finland
    V2, RCAC, RCACIB - ASTA z Radlických luk
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  MVP Bratislava 19.8.2001
rozhodčí: Marko Medar (Chorvatsko)

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - ARI SALOMON Scandinavia Finland
    V2 - ALOIS z Bohyně lovu
    V3 - ARRO SAMUEL Scandinavia Finland
    V4 - BLUES WHO'S WHO Van Beerse Hoeve
Mezitřída
    V1, CAC - BADY od Vltavské stráně
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC, RCACIB - EXPERT of Blue Erinor
    V2, RCAC - DENNY of Blue Erinor
    V3 - COLIN Linea Aurea
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC, CACIB, BOB - Ch.BAILY BARNABAS von Lissfeld
    V2 - Karvin AVALANCHE
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC - Ch. BARON Elva Bohemia
    V2 - Ch. ALEX od Hradu Veveří
    V3 - Ch. Karvin MATTHEUS
    V4 - Ch.TSUVASA KREQGIHILL Walterbee
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - Karvin KIND OF MAGIC
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC - Oerdoeghenyi-BERNI ENI TARA
    V2, RCAC - AZA z ulici Torowej
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC, RCACIB - FIONA of Blue Erinor
    V2, RCAC - ARLETT Angel of The Dreams
    V3 - AIMEE od Hradu Veveří
    V4 - FUNNY FIONA Golden Erinor
Třída pracovní
    V1 - BESSY z Trčkových lesů
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB - ASTA Z Radlických luk
    V2, RCAC - DORA Scandinavia Finland
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  MVP Mladá Boleslav, 8.9.2001
rozhodčí: A. Goldfusová

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - ALEXI SANTERI Scandinavia Finland
    V2 - HONEST FRIEND Bohemia Gold
    V3 - HEARTY Bohemia Gold
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC - ADAM od Rajské struhy
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - BAK ze Zásmuk
    V2, RCAC - AROS Příběnice
    V3 - NORRIS Slapská alej
    V4 - MY MAGICIAN Rescator
Třída pracovní
    V1, CAC, r.CACIB - DETRIT z Vlčích luk
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC - QAJUN ARES
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - AMMY od Rajské struhy
    V2 - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V3 - CYRA ze Zásmuk
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC - CELLY z Trčkových lesů
    V2, RCAC - HANAH Golden Erinor
    V3 - BELISA od Vltavské stráně
    V4 - TESKA z Dubské lhoty
Třída otevřená
    V1, CAC, r.CACIB - AIMEE od Hradu Veveří
    V2, RCAC - LAURA Slapská alej
    V3 - AGÁTA z Přelíckého mlýna
    V4 - NIKE z Vlčích luk
Třída pracovní
    V1, CAC, -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, BOB - CH., J.CH., ARINKA HAŠLERKA
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  NVP Brno, 22.9.2001
rozhodčí: MVDr. Nosek

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - ALEXI SANTERI Scandinavia Finland
    V2 - BRIT od Hradu Veveří
    V3 - ARNOLD od Rýznarky
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC - BADY od Vltavské stráně
    V2, RCAC - XEIVIN v.Kopfrein
    V3 - XABOR Rescator
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - ASAN z Dvoreckého údolí
    V2, RCAC - EXPERT of Blue Erinor
    V3 - KENDY Goldenpack Marty
    V4 - SILVER MIST Rescator
Třída pracovní
    V1, CAC - DETRIT z Vlčích luk
    V2, RCAC - RARYTNÍK z Vlčích luk
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, BOB, NV - Ch.ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC - Ch. BARON Elva Bohemia
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - AMMY od Rajské struhy
    V2 - Karvin KIND of MAGIC
    V3 - MIRJA Goldenpack Marty
    V4 - PERSEA od Kletecké hráze
Mezitřída
    V1, CAC - CELLY z Trčkových lesů
    V2, RCAC - Oerdoeghenyi BERNI ENI TARA
    V3 - AIMI of Moravia Blonde
    V4 - ANNY z Modřínové aleje
Třída otevřená
    V1, CAC - BELLA The Best Gold
    V2, RCAC - BARUNKA The Best Gold
    V3 - ABBYLYNN od Plumlovského zámku
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC, - BESSY z Trčkových lesů
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC - AIMEE od Hradu Veveří
    V2, RCAC - BELLA Scandinavia Finland
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  MVP České Budějovice, 13.10.2001
rozhodčí: psi: Anna Goldfusová, feny: Dana Smržová

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC, BOB - ALEXI SANTERI Scandinavia Finland
    V2 - AARO SAMUEL Scandinavia Finland
    V3 - ARAMIS od Dívčího skoku
    V4 - ATHOS od Dívčího skoku
Mezitřída
    V1, CAC - ARNOLD od Rýznarky
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC, CACIB - HOMBRE Marty
    V2, RCAC,r.CACIB - AROS Příběnice
    V3 - WILOW z Vlčích luk
    V4 - SIR REBEKA ARAUKARITY
Třída pracovní
    V1, CAC - CÉZAR Od Koterovského mlýna
    V2, RCAC - EARL ONYX Bohemian Gold
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1 - Ch.ALEX od Hradu Veveří
    V2 - Ch.ADAM ze Zásmuk
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - Karvin KIND OF MAGIC
    V2 - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V3 - CYRA ze Zásmuk
    V4 - ARTIE od Dívčího skoku
Mezitřída
    V1, CAC, CACIB - Oerdoeghenyi BERNI ENI TARA
    V2, RCAC - BELISA od Vltavské stráně
    V3 - MAČKA z Vlčích luk
    V4 - BUTTERFLY GOLDEN MARTES
Třída otevřená
    V1, CAC - PATÍNA Slapská alej
    V2, RCAC - LAURA Slapská alej
    V3 - HERA Chlupaté štěstí
    V4 - NIKE z Vlčích luk
Třída pracovní
    V1, CAC, r.CACIB - Ch.ARINKA Hašlerka
    V2, RCAC - CELLY z Trčkových lesů
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC - CH.ASTA Z RADLICKÝCH LUK
    V2 -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  RK: klubová - Praha Trója, 15.9.2001
rozhodčí: feny: Monica Everett - Monks (GB), psi: Ing. Antonovič

P S I
Třída dorostu
    VN - Stonedale ASTRAL GLOW
    VN -
    VN -
    VN -
Třída mladých
    V1, CAJC, KV - ARNOLD od Rýznarky
    V2 - BRIX z Dražovického hájku
    V3 - CLARK ze Zásmuk
    V4 - Little Violets GIGOLO
Mezitřída
    V1, CAC - JOY Chlupaté štěstí
    V2, RCAC - LOVELY BOY Valentino Bohemia
    V3 - ORMAN Slapská alej
    V4 - GOMÉZ Valentino Bohemia
Třída otevřená
    V1, CAC - FABIO Golden Erinor
    V2, RCAC - BAK ze Zásmuk
    V3 - ARGO z Veselých luk
    V4 - VOJTA z Vlčích luk
Třída pracovní
    V1, CAC - DETRIT z Vlčích luk
    V2, RCAC - AROS Příběnice
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, KV - MEDALIAN MAN Rescator
    V2, RCAC - Ch.ALEX od Hradu Veveří
    V3 - Qajun Ares
    V4 -
F E N Y
Třída dorostu
    VN - CINDERELLA the Best Gold
    VN -
    VN -
    VN -
Třída mladých
    V1, CAJC - ANNY z Bohyně lovu
    V2 - FATTI Araukarity Gold Rebecca
    V3 - CYRA ze Zásmuk
    V4 - Karvin KIND of MAGIC
Mezitřída
    V1, CAC - HANNAH Golden Erinor
    V2, RCAC - Little Violets EVENING PRIME ROSE
    V3 - CINDY z Trčkových lesů
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - XABRINA of Bridge Four
    V2, RCAC - FIONA of Blue Erinor
    V3 - LAURA Slapská Alej
    V4 - BARUNKA the Best Gold
Třída pracovní
    V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS - Ch.ARINKA Hašlerka
    V2, RCAC - CELLY z Trčkových lesů
    V3 - BESSY Aurea Rosa
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC - Ch.AIMEE od Hradu Veveří
    V2, RCAC - Ch.BELLA Scandinavia Finland
    V3 - Ch.ASTA z Radlických luk
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  KCHLS: klubová - Ondřejov, 12.5.2001
rozhodčí: psi: Mrs. Marianne Holm Hansen (DK), feny dorost, mladých: D. Smržová, feny dospělé: D. Poláková

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC, KV - HARDY ALWIN Golden Erinor
    V2 - ARNOLD od Rýznarky
    V3 -
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - Gembaek´s KNIGHT of MUSIC
    V2, RCAC - DENNY of Blue Erinor
    V3 -
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída vítězů
    V1, CAC, KV - Ch.ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída mladých
    V1 -
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC - GRACIELA Golden Erinor
    V2, RCAC - AXA Sv. Huberta
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - FIONA of Blue Erinor
    V2, RCAC - AIMEE od Hradu Veveří
    V3 - BASICA Hradecký Poklad
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC, -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída vítězů
    V1, CAC, KV, BOB - Ch. ARINKA Hašlerka
    V2, RCAC - Ch.KARAFA z Vlčích luk
    V3 - FUNNY FIONA Golden Erinor
    V4 - ANELL z Mladcovské stráně


Návrat na začátek stránky

  KCHLS: speciální - Praha Třeboň, .2001
rozhodčí:

P S I
Třída dorostu
    VN - BLUES WHO S WHO v.d. Beerse Hoeve
    VN -
    VN -
    VN -
Třída mladých
    V1, CAJC -
    V2 -
    V3 -
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - Sunbeam Gentle D.J. EVENING STAR
    V2, RCAC - DENNY of Blue Erinor
    V3 - ERIK Irslak
    V4 - KREDO Slapská alej
Třída pracovní
    V1, CAC - CESAR od Koterovského mlýna
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída vítězů
    V1, CAC, VSV - Ch. ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC - FORTUNE TELLER Golden Erinor
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída mladých
    VN - Karvin KIND of MAGIC
    VN - AMANDA z Drahotěšic
    VN - DARIANA z Vlčích luk
    VN -
Třída mladých
    V1, CAJC - SAKKARA z Vlčí stepi
    V2 - Oerdoeghenyi BERNI ENI TARA
    V3 - JALLA Poklad Doubravky
    V4 - ALLANIS Ericsean
Mezitřída
    V1, CAC, VSV, BOB - AIMEE od Hradu Veveří
    V2, RCAC - JESSY Chlupaté štěstí
    V3 - Remington ROMANTIC AMY
    V4 - BRIA the Best Gold
Třída otevřená
    V1, CAC - Sunbeam Gentle DREAMING SUMMER
    V2, RCAC - LAURA Slapská alej
    V3 - PRVOSENKA z Vlčí stepi
    V4 - ANGIE z Přelíckého mlýna
Třída pracovní
    V1, CAC, - BESSY z Trčkových lesů
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída vítězů
    V1, CAC - Oerdoeghenyi BERNI VANESSA
    V2, RCAC - KARAFA z Vlčích luk
    V3 - FUNNY FIONA Golden Erinor
    V4 - ARINKA Hašlerka


Návrat na začátek stránky

 

MVP Brno, 3.2.2001, Marshak Avi (Izrael)
MVP NitraCanis, 24.3.2001, Július Zsigárcsik (SK)
NVP Ostrava, 31.3.2001, P. Studeník
MVP České Budějovice, 28.4.2001, psi: Ubrová, feny: Ing. Dostál, CSc.
MVP Litoměřice, 26.5.2001, MVDr.Nosek
MVP Praha, 16.6.2001,
MVP Brno InterCanis, 30.6.2001, Ing. Korda
MVP Bratislava, 18.8.2001, M. Kašpar
MVP Bratislava, 19.8.2001, Marko Medar (Chorvatsko)
MVP Mladá Boleslav, 8.9.2001, A. Goldfusová
NVP Brno, 22.9.2001, MVDr. Nosek
MVP České Budějovice, 13.10.2001, psi: Ubrová, feny: A.Goldfusová

RK: klubová - Praha Trója, 15.9.2001, feny: Monica Everett - Monks (GB), psi: Ing. Antonovič
KCHLS: klubová - Ondřejov, 12.5.2001, psi: Mrs. Marianne Holm Hansen (DK), feny: Dana Smržová, Dagmar Poláková
KCHLS: speciální - Praha Třeboň,


Na hlavní stránku Napište nám